ByKama - Seviye 1 Eğitimi

ByKama - Seviye 1 Eğitimi


  
Seviye 1 – Derdim Bana Derman İm

Bykama Eğitimine Kimler Katılmalıdır?
 
Sağlıklı yaşamayı hedefleyenler, yorgunluk, stres, öfke, kaygı, öz güven, depresyon, korku, olumsuz düşünce, uykusuzluk gibi problemler yaşayanlar, doğru karar verme ve doğru seçimler yapmak isteyenler, baş ağrısı, kilo, diyabet, horlama, tiroit-boğaz rahatsızlıkları, mide-dalak-pankreas rahatsızlıkları, göz rahatsızlıkları, boyun-omuz ağrıları gibi problemler yaşayan kişiler ve yaşamını kendisi yönetmek isteyen kişiler eğitime katılabilir.
 
Eğitmenler Kimlerdir?
 
Doç.Dr.Kabuljan Murzaev ve Mahram Satymbaeva sistemin kurucuları ve eğitmenleridir.
 
Eğitmenler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.
 
Eğitim Bilgisi

Bedenimiz bize sunulmuş muhteşem bir armağan. Doğanın, canlı hayatın en mükemmel, en karmaşık ve en ileri seviyedeki uzantısı ya da parçası diyebiliriz. Öyle bir organizma ki; onunla nefes alıyor, hareket ediyor, dünyayı algılıyor, düşünüyor, hissediyor, üzülüp seviniyor, öğreniyor, üretiyor, kısacası yaşıyoruz.

Bedenimizi tanıyıp doğanın bir parçası olduğu bilinciyle yaşamımızı düzenlediğimizde, o da bizi sağlıklı ve mutlu bir yaşamla ödüllendirecektir. Ona kötü davrandığımızda ise tıpkı doğa gibi bizi hastalıklarla, ağrılarla, sakatlıklarla cezalandıracaktır.

İnsan hastalığa yakalandığında paniğe kapılıyor, morali düşüyor, çare bulmaya çalışıyor. Hastalığın kötü bir şey olduğuna inanıyor. Hal bu ki, ortaya çıkan bu sağlık problemi kişinin can kurtarıcısıdır, dermanıdır.
Hastalığı bir uyarı olarak ele aldığımızda, kendimizi, bedenimizi, doğamızı yakından tanımak ve hayatımızı yeniden düzenlemek ihtiyacını duyar ve bu yolda ilerlersek yepyeni bir dünyaya açılabiliriz.
Bir yandan bedenimizin iyileştirme mekanizmasını aktifleştirirken, bir yandan duygusal arınma egzersizleriyle arınarak hastalıklarımızdan kurtuluruz. Bedenimizi ve kendimizi derinden tanıyarak hastalığı ya da sorunu tamamen ortadan kaldırabiliriz.

Seminer boyunca uygulanan egzersizler, jimnastikler, meditasyonlar ve ritüeller bedenimizin sağlığını korumaya, hastalıklarımızdan kurtulmaya, doğamızı tanımaya yöneliktir. Bunlar uygulaması kolay ve son derece etkilidir. Tüm egzersizler hastalığı iyileştirmeye destek sağlayan seçilmiş müziklerle yapılmaktadır.
 
Eğitim Bize Ne Sağlayacak?

Bu Sistem Kadim Orta Asya, Japon ve Tibet Öğretilerinin bir sentezidir. Bedenimizi derinden tanımayı, içimizde saklı kalmış potansiyelimizi keşfedip günlük yaşamımızda kullanabilmenin anahtarını sunuyor..

Bedenimizi oluşturan dört unsuru –bedeni, zihni, kalbi ve ruhu – bütünleştiren egzersizler, meditasyonlardan ve ritüellerden oluşan bir sistemdir. Sağlığımızı koruyabilir ve kendimizi gençleştirebiliriz.

Yedi kuşağımızdan güç ve destek alabilir, dede-baba-çocuk bağlantısını keşfederiz. Kadın – erkek denklemini çözer, kendi doğamızla barışmanın keyfini süreriz. Sağ ve sol beyin loblarımızın senkronize çalışmasını sağlayarak karşılaştığımız sorunları avantaja çevirebiliriz.

Ayrıca tüm bedenimiz ile yaptığımız sade ve kolay egzersizlerle, duygusal arınma meditasyonları ve bedenimizi tanıma ve yönetebilme uygulamalarıyla gözlerimizin nuruna yeniden kavuşabiliriz.

Gözlerimiz, ona olan ilgimiz, sevgimiz ve desteğimizle yeniden sağlığına kavuşabilir. Seminer esnasında hem beden hem göz sağlığımızın anahtarını elimize alıp, ömür boyu kullanabiliriz.

Bütün bunları yapabiliriz, sadece nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. ‘Derdim Bana Derman İmiş’ başlangıç semineri bunları nasıl başarabileceğimizi bize sunuyor. Hem de kolay ve zevkli bir şekilde…
 

bykama izmit  kişisel gelişim eğitimi izmit  kişisel gelişim eğitimi kocaeli  bykama kocaeli  kişisel gelişim eğitimi gebze  kişisel gelişim eğitimi sakarya  bykama sakarya  kişisel gelişim semineri izmit  kişisel gelişim semineri kocaeli