İmalat Uzmanlık Paketi

İmalat Uzmanlık Paketi


İmalat Uzmanlık Eğitimi Teknik Resim, Autocad, Solidworks ve Mastercam Eğitimlerinden oluşmaktadır.

Teknik Resim, teknik elemanların üretim yapabilmeleri için anlatmak istedikleri teknik özelliklerin biçim ve ölçülerini belirtmede kullandıkları çizgisel anlatım dilidir. Teknik Resim eğitiminde, katılımcıların teknik resim oluşturma ve mevcut teknik resimlerin doğru bir şekilde anlayıp yorumlayabilecekleri seviyede teknik resim bilgisi aktarılması hedeflenmektedir. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Autocad Eğitimi ile, sektör deneyimli, profesyonel ve aktif Autocad kullanıcısı eğitmenleri, Autocad kursu katılımcıları ile buluşturarak modern eğitim salonlarında ve tamamen uygulamaya yönelik eğitimle katılımcıların sektör koşullarının gerektirdiği düzeyde program kullanım yeterliliğine sahip olmalarını hedeflemektedir. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve etkili  araç  setleri, tasarım bilgisinin net biçimde iletilebilmesi, sanal prototip oluşturma ve üretime hazır çizim ve verilerin hızlı şekilde oluşturulabilmesi ile rekabetçi piyasa şartlarında belirgin avantaj sağlayan Solidworks uygulamasının kursiyerlere sektör profesyoneli aktif program kullanıcısı eğitmenler tarafında tamamen uygulamaya yönelik aktarılması temel hedeftir.Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dünya CAM pazarında lider konumda bulunan CAD/CAM programı Mastercam ürünüdür. Mastercam, hem mühendislere hem üretimdeki teknik elemanlara hitap eden, basit işlerden kompleks işlere kadar geniş yelpazade pratik çözümler sunan ekonomik bir CAD/CAM programıdır. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz