Mimari Uzmanlık Paketi

Mimari Uzmanlık Paketi


Mimari Uzmanlık Eğitimi, Teknik Resim, Autocad ve 3Ds Max Eğitimlerinden oluşmaktadır.

Teknik Resim, teknik elemanların üretim yapabilmeleri için anlatmak istedikleri teknik özelliklerin biçim ve ölçülerini belirtmede kullandıkları çizgisel anlatım dilidir. Teknik Resim eğitiminde, katılımcıların teknik resim oluşturma ve mevcut teknik resimlerin doğru bir şekilde anlayıp yorumlayabilecekleri seviyede teknik resim bilgisi aktarılması hedeflenmektedir. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Autocad Eğitimi, sektör deneyimli, profesyonel ve aktif Autocad kullanıcısı eğitmenleri, Autocad kursu katılımcıları ile buluşturarak modern eğitim salonlarında ve tamamen uygulamaya yönelik eğitimle katılımcıların sektör koşullarının gerektirdiği düzeyde program kullanım yeterliliğine sahip olmalarını hedeflemektedir. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3Ds Max Kursları, sektör deneyimli profesyonel ve aktif 3Ds Max kullanıcısı eğitmenleri, 3Ds Max kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen katılımcılarla buluşturarak modern eğitim salonlarında tamamen uygulamaya yönelik çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.