Hakkımızda

MONETA EĞİTİM VE BELGELENDİRME
 
Bilgi günümüzde en değerli hazine olarak tanımlanmaktadır. Bilgi toplumu ise inceleyen, araştıran ve bilgi teknolojilerini kullanan toplumlardır. Moneta Eğitim, nitelikli bilgiyi sağladığı profesyonel eğitimler ile kişileri bilgi toplumuna hazırlamayı ve kurumlara değer katmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Eğitim sonrasında katılımcıların kariyer hedefleri doğrultusunda istedikleri iş fırsatlarını yakalayabilmesi veya çalıştığı firmada istedikleri pozisyona gelmeleri amaçlanmaktadır.

Moneta Eğitim, Çizim-Tasarım Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Bilişim Eğitimleri, İş & Yönetim Eğitimleri, İSG Eğitimleri, Operatörlük Eğitimleri, Zorunlu Mesleki Eğitimler ve Kişisel Gelişim Eğitimleri konularında kurumların ihtiyaçlarını belirleyerek sektörel doğrultuda eğitim planlaması ve kişilerin kariyer planlamasına destek vererek bireysel ve kurumsal eğitim ve belgelendirme hizmeti sunmaktadır.

Moneta Eğitim, yenilikçi, çözüm odaklı, dinamik kadrosu ile kariyer hedeflerinize ulaşmanıza destek vermektedir. Alanında uzman eğitmenler, teorik ve uygulamalı olarak gerçekleşen eğitimlerde sektör doğrultusunda kendilerini sürekli yenileyerek sizlere en güncel bilgileri aktararak sizleri bir adım ileriye taşımaktadır. Aynı zamanda istihdam sürecinde çözüm ortakları ile destek vererek yönlendirmeler yapmaktadır.

Referanslar

Moneta'dan hizmet alan saygın müşterilerimiz